Personal

Vi är ett familjärt företag med nära och lyhörd relation till våra kunder. Vi har kunnig personal inom både 2D och 3D ritningar och använder oss alltid av de senaste versionerna av AutoCAD i kombination med MagiCAD. En viktig del i vårt arbete är att kunden alltid ska få vara med och bestämma hur projekteringen ska gå till. Vi lyssnar väldigt gärna på önskemål eller lösningar ifrån kunden. Hos oss köper kunden en helhetslösning.

Sofia Lundborg

VD 070-410 67 80 sofia@vvstjanst.net

Dan Filipsson

Konstruktör 070-510 64 46 dan@vvstjanst.net

Gustav Fransén

Konstruktör 072-895 05 19 gustav@vvstjanst.net

Johan Frid

Konstruktör 070-410 67 83 johan@vvstjanst.net

Christian Juhlin

Konstruktör 070-410 67 84 christian@vvstjanst.net

John Malmberg

Konstruktör 070-410 67 85 john@vvstjanst.net

Cecilia Rosén

Administratör 011-333 0610 cecilia.rosen@rorproduktion.se

Kontakta oss

Ej läsbart? Ändra text. captcha txt
F
F